0 ürün - 0,00TL

Sanki Bir Hediye Blog

Jack Dorsey, Twitter ve Square gibi iki önemli internet girişiminin aynı anda CEO'luğunu yürütüyor. Zaman yönetimi ve üretkenlik konusunda örnek alınabilecek bir insan olan Dorsey'e üretkenliğini korumak için ne yaptığını sormuşlar o da; her gün 7 saat uyuyorum (Business Insider şu hesabı yapıyor: 8 saat [Twitter] + 8 saat [Square] + 7 saat [uyku] = 23 saat) ve günlerimi belli hedeflere göre düzenliyorum demiş. Belli ki onun için geçen hafta değindiğimiz İş - Yaşam Dengesi söz konusu değil. Dorsey gibi zaman yönetimi konusunda uzman(!) olmayabiliriz. Yaşama zaman ayırmak için işte sınırlı zama..
Devamını Oku
Banka masrafları, banka dosya masrafları, eft ücreti, havale ücreti, dosya masrafı gibi giderlerinizi minimuma indirmek için uygulayabileceğiniz basit adımlar; 1.Bankanızın İnternet ve Mobil Uygulamalarını Kullanın, Banka Masrafları Düşsün Hesabınızın bulunduğu bankanın internet şubesi ve mobil uygulamasına giriş için gerekli işlemleri yapın ve kullanmaya başlayın. Çünkü ATM veya şubeden yaptığınız zaman komisyon ödediğiniz işlemlerin büyük bir kısmı internet şubelerinde ve mobil bankacılık uygulamalarında ücretsiz. Sık sık havale ve EFT yapan birinin bu ücretten kurtulması büyük bir mad..
Devamını Oku
6.5 milyon çalışanı ilgilendiren 2017 asgari ücreti, 1 Ocak 2017 itibariyle uygulanmaya başladı. 2016 yılında %30 artışla 1.300 TL’ye çıkan asgari ücret, bu yıl ise daha küçük bir artışla net asgari ücret 1.404 TL’ye yükseldi. Peki bu yeni dönemde brüt asgari ücret ne kadar oldu, asgari ücretin işverene maliyeti ne kadar arttı ve asgari ücret sigorta primi ne kadar oldu? Bu soruların cevabını yazının devamında bulabilirsiniz. 2017’de Brüt Asgari Ücret Ne Kadar? Brüt asgari ücret, net asgari ücretin üzerine sosyal güvenlik primi, işsizlik fonu, gelir vergisi, damga vergisi gibi kesintil..
Devamını Oku
Temiz bir ofis, tüm çalışanların bazı kurallara uyması ile mümkün olabilir. Elbette bu kurallar sadece yerlere çöp atılmamasından ibaret değil. Bir ofisin ne denli temiz olduğu, ofis çalışanlarının 5 altın kurala ne oranda uyduğu ile çok yakından ilgilidir. Bu altın kuralları biliyor olmanız da sizin kıdemli bir ofis çalışanı olduğunuzu gösterir. Bu kurallara hep birlikte göz atalım.   Yeni paspaslanmış yere basmayın Gün boyunca bir sirkülasyona sahne olan ofislerin sıklıkla paspaslanması gerekebilir. Zira temiz bir ofis görünümü için de temiz bir zemin görünümü şarttır. Anc..
Devamını Oku
Alışveriş alışkanlıklarımız internetin hayatımızın her noktasına giriş yapması ile birlikte büyük değişiklikler yaşamaya başlıyor. Eskiden mağazalar arasında gezerek yapılan alışverişlerin büyük bir çoğunluğu artık online mağazalar üzerinden tek bir tıklama ile daha avantajlı bir şekilde yapılabiliyor. Bizler de SankiBirHediye.com olarak sizlere ofis araç ve gereçlerinizi, temizlik ürünlerinizi, ofis gıda ürünlerinizi ve binlerce diğer çeşitlerini çevrimiçi ön sipariş verme yöntemiyle avantajlı bir şekilde satın alabilmeniz için imkân sunuyoruz. Peki nedir bu çevrimiçi ön sipariş yöntemiyle al..
Devamını Oku
  • Akbank
  • Garanti Bankası
  • Türkiye Halk Bankası
  • Türkiye İş Bankası
  • QNB Finansbank
  • Vakıfbank
  • Ziraat Bankası
  • Amex
  • Visa