0 ürün - 0,00TL

Müşteri Hizmetleri

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?


Hızlı ve kolay ulaşılabilir müşteri hizmetleri altyapımızla hem telefonla hemde e-mail destek hattımızla bizden destek alabilirsiniz.

Çalışma saatlerimiz: Pazartesi - Cuma: 08:00 -18:30 /Cumartesi: 08:00-18:00 arasındadır.   


Telefon:    +90 (212) 438 68 53

Faks:          +90 (212) 438 68 54

E-Posta:     info@sankibirhediye.com
Banka Bilgilerimiz;Banka Adı
GARANTİ BANKASI
Şube Adı
Tekstilkent (1120)
Hesap Adı
Quzenler Endüstriyel Temizlik Ürünleri ve Ofis Kırtasiye San. Tic. Ltd. Şti.
Hesap Numarası6297367
Hesap TipiTürk Lirası Hesabı
IBAN
TR56 0006 2001 1200 0006 2973 67
Alışverişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.YASAL UYARILARKargo Takip

Siparişiniz kargoya verildiğinde tarafınıza bir e-posta yollanacaktır.Bu e-postada bildirilen fatura numarası ile anlaşmalı olduğumuz kargo firmasının internet sitesi üzerinden siparişinizi sorgulayabilir, on-line olarak harita üzerinden siparişinizin takibini yapabilirsiniz. Farklı sorularınız için Müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.Kargo Ücretleri

Kargo ücretleri, alışverişiniz sırasında ekranda online olarak hesaplanıp faturanıza eklenerek tahsil edilir. Böylece ürün kargo fiyatıyla birlikte hesaplandığından, teslim alırken ekstra ücret ödemenize gerek kalmaz.
Ücretler sadece ürünün ağırlık ve ebatlarına göre değişmektedir, mesafeye göre değişmez. Yurt içi gönderi fiyatları sabittir.


Farklı Teslimat Adresi Girebilir miyim?

Vermiş olduğunuz siparişleriniz için "2;Hesabım"2; bölümünde yer alan kişisel bilgilerim menüsünü takip ederek  teslimat bilgilerim alanına farklı teslimat adresleri tanımlayabilirsiniz.


Ürünüm bana gelirken yolda zarar görmüş, ne yapmalıyım?

Ürününüz bir hasar gördüyse bunu kargo yetkilisi huzurunda beyan edip Hasarlı Kargo formu doldurmanız gerekmektedir. Bu işlemin gerçekleştirilmediği durumlarda sankibirhediye.com sorumluluk kabul etmez.


Teslimat Süresi

Web sitemizden hafta içi (Pazartesi-Cuma) vermiş olduğunuz siparişleriniz onay aşamasından geçtikten sonra; • Hafta içi Pazartesi-Cuma günleri arasında 09:00 ile 18:00 saatleri arasında, İstanbul için 1 iş günü içinde, İstanbul dışında ise 2 ile 3 iş günü içinde teslim edilmektedir.
 • Hafta sonunda ise sadece Cumartesi günleri İstanbul içinde 09:00 ile 15:00 saatleri arasında teslim edilmektedir. İstanbul dışında teslimat yapılmamaktadır.
 • Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.


Web sitemizden hafta sonu (Cumartesi-Pazar) vermiş olduğunuz siparişleriniz onay aşamasından geçtikten sonra; • İstanbul içi için takip eden ilk iş günün de (Pazartesi) teslim edilecektir,
 • İstanbul dışı için takip eden 2 ile 3 iş günü içinde teslim edilecektir (Salı-Çarşamba)


Siparişiniz onaylandığı anda sistemimizde kayıtlı E-Mail adresinize siparişiniz ile ilgili bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir.

KKTC ve Yurtdışına kargo gönderilememektedir.


Teslimat Anında

Müşterilerimiz siparişlerini teslim alırken bazı hususlara özellikle dikkat etmelidir. Dikkat edilmemesi halinde siparişinizin size layıkıyla ulaştırıldığı kabul edilir.

Paket Kontrolü :

Siparişiniz size ulaştığında fiziksel olarak zarar görüp görmediğini kontrol edin. Ezilmiş, yırtılmış, açılmış paketleri mutlaka kargo yetilisi eşliğinde açarak kontrol edin. Beklenmedik bir durum oluştuysa paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak tarafımıza iade edilmesini sağlayın.

Hasarsız Görünen Paketler:

Bazı durumlarda paket dışarıdan bakıldığında zarar görmemiş olsa bile içindeki ürünler her hangi bir sebepten dolayı zarar görmüş olabilir. Kapınıza gelen siparişi  kargo yetkilisinin yanında açıp faturası ile karşılaştırarak, bir hata, eksiklik ve tahribat olup olmadığını kontrol ediniz. Almış olduğunuz üründe tahribat veya eksiklik olması koşulunda kargo görevlisinin yardımı ile tutacağınız tutanakta belirtip, ürünü kargo yetkilisine geri iade ediniz. Aksi halde ürünü eksiksiz aldığınız kabul edilip iade işlemi gerçekleştirilmez.

 • Akbank
 • Garanti Bankası
 • Türkiye Halk Bankası
 • Türkiye İş Bankası
 • QNB Finansbank
 • Vakıfbank
 • Ziraat Bankası
 • Amex
 • Visa